У ПОЛТАВІ ВІДБУЛАСЯ ВИСТАВА ХАРКІВСЬКОГО МАЛОГО ТЕАТРУ МАРІОНЕТОК

4 грудня 2013

Для глядачів його актори підготували виставу «Історія Лу. Сторінка маленького життя». Винятково за допомогою світла, музики та шматків газети вони розповіли полтавцям про самотність звичайної людини у великому світі. Філософську виставу бачила і наша знімальна група.

Без жодного слова актори Харківського малого театру маріонеток розповідають історію з життя героя Лу. На створенння цієї вистави харків’ян надихнув Антуан де Сент-Екзюпері зі своїм «Маленьким принцем». «Історія Лу. Сторінки маленького життя» з’явилася два з половиною роки тому.

«Ця вистава у нас перша, тому це колективна робота. Це приклад того, коли вистава зібрала навколо себе команду, а не команда створила виставу, це відбулося навпаки» / слова Валерій Дзех, режисер, актор театру маріонеток.

З цією виставою актори вже брали участь у театральному фестивалі. Проте Полтава стала першим містом, куди вони приїхали на гастролі. За допомогою музики, рухів ляльки актори передають почуття та емоції людини, яка залишилася насамоті.

«Ця тема індивідуальна, ця тема про кожного з нас, кожен із нас в Лу має знайти щось своє» / слова Валерій Дзех, режисер, актор театру маріонеток

Разом із головним героєм Лу глядачі радіють, хвилюються, замислюються над тим, чому у сучасному світі людина почувається самотньою.

Вивідна лялька – це ціла складна система, говорить Олександра Бондарева.

«Двом акторам дуже важко її виводити разом, тому що дуже довго потрібно прилаштовуватися один до одного. Виходить, що десь ніжки пішли, а десь голова залишилася. Це усе спільна робота, це робота двох акторів як одного, це відчуття партнерства» / слова Олександри Бондаревої, акторка театру маріонеток

50 хвилин вистави промайнули, як одна мить. Полтавцям прийшлася до вподоби філософська історія про самотність та пошуки людини у великому світі.

Читать источник — Крістіна БРІГІДА, телеканал «Місто»

Смотреть новостной сюжет — YouTube

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *